Állásajánlat: TERMÉKFELELŐS (ÖSSZESZERELŐ GYÁRTÁS)

Hivatkozási szám: MSTOTERM-0520

Ügyfelünk egy német tulajdonú, multinacionális vállalat, akik humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépekbe használt modulok gyártásával foglalkoznak.

Hozzájuk keresünk most bővítés céljából
TERMÉKFELELŐS
kollégát.

Feladatok:
  • Orvosi készülékek moduljainak összeszerelés támogatása
  • Képzések tartása a gyártásban dolgozók számára
  • Termékcsoport gazdaként a termékek gyártása során felmerült hibák, problémák kezelése, a gyártásban dolgozók segítése, szoros együttműködésben a folyamatmérnökökkel
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok támogatása, szoros együttműködésben a folyamatmérnökökkel
  • Modulok tesztberendezéseinek felügyelete
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Valamilyen műszaki tapasztalat pl.: Műszergyártásában, készülék összeszerelésben vagy karbantartás/ szerviz, ahol érteni kellett egy-egy készülékhez/ berendezéshez alkatrész szinten, hogy hogy épül fel
  • Angol nyelvtudás erős középszinten szóban és írásban egyaránt
  • Utazási hajlandóság a nemzetközi projektek keretében- Éves szinten 4-5 alkalom, 1-2 nap vagy 1-2 hét
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó tárgyalási, együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete - Microsoft Office
Előny:
  • Műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
Amit kap cserébe:
  • Alapbér mellett cafeteria és 13. havi bér
  • Családias, stabil munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Munkaidő:
  • H-P 9-18 óra között napi 8 óra munkavégzés, rugalmas
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!