Állásajánlat: ÉPÜLETGÉPÉSZ SZAKTANÁCSADÓ / Országos

Állásajánlat: ÉPÜLETGÉPÉSZ SZAKTANÁCSADÓ
Hivatkozási szám: MSTHVACE-0520

Ügyfelünk az ipari és a szolgáltató ágazat részére gyártja, és forgalmazza a fűtő-, illetve a hűtőkészülékek széles választékát:

INFRAVÖRÖS SUGÁRZÓKAT, HŐLÉGFÚVÓKAT, LÉGRÉTEGZŐDÉST GÁTLÓ VENTILÁTOROKAT, FŰTŐ-HŰTŐ BERENDEZÉSEKET.

Teljes körű energetikai megoldásokat kínál az épületek fűtésére és hűtésére.

Családias hangulatú, lendületes csapatukba keresünk legalább 3-4 éves épületgépészeti területen szerzett értékesítési gyakorlattal rendelkező, önálló munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI SZAKTANÁCSADÓ

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek projekt alapú értékesítése meglévő és új ügyfeleknek,
  • Értékesítést és márkaépítést elősegítő kapcsolatok kiépítése, vevőkör gyarapítása,
  • Partner látogatások szervezése és lebonyolítása,
  • Konkurens gyártók termékeinek ismerete,
  • Új termékek piaci bevezetésében történő aktív közreműködés,
  • Árajánlatok készítése, a kiadott árajánlatok nyomon követése,
  • Szakmai tanácsadás, műszaki leírások és vázlattervek készítése partnereknek,
  • Új piaci lehetőségek figyelése, közös kiértékelés,
  • Előadások, prezentációk, oktatások tartása partnereknek,
  • Kiállításokon és rendezvényeken való részvétel.

Elvárások:

  • Épületgépészeti mérnök végzettség,
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat épületgépészeti értékesítésben, vagy ajánlatkészítő pozícióban,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, aktív és kezdeményező személyiség,
  • Jó kapcsolat teremtőképesség.

Előnyök:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Fűtési rendszerek és megoldások ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Forgalom-és nyereség alapú bónuszrendszer.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: országos (heti 2 nap a budapesti irodában, 3 nap az országos lefedettségű partnerhálózat látogatása).
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő