Állásajánlat: VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTVILLA-0517

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat.

A közelmúltban nagy méretű beruházást valósítottak meg, így jelenleg 11 500m2 – en több igényesen felújított és új gyártóegység is működik.

Kis- és középfeszültségű berendezések és készülékek előállítása történik a kunszentmiklósi gyárban. Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak?

  • Megrendelések esetén a már rendelkezésre álló műszaki dokumentációk átnézése, majd a megrendelőkkel való egyeztetés a műszaki specifikációval kapcsolatos nyitott kérdésekről

  • Műszaki megoldás meghatározása: elektromos diagram és BOM lista létrehozása az ügyfél specifikációinak megfelelően (minimális költséggel) vagy ügyfél módosítással, elsősorban a meglévő megoldások adaptálásán alapulva

  • A dokumentációk megfelelő technikai és minőségi szintjének (amely tartalmazza az összes részletet és megvalósíthatóságot) és a BOM lista biztosítása.

  • A tervezési idő figyelembe vétele, időtervek nyomon követése

  • A tervezés során a minőségügyi folyamatok és a gyártási követelmények betartása

  • Projektvezető támogatása pályázatok technikai kérdéseiben

  • FAT rendszerek támogatása, a projekt megvalósítása után a gyártási dokumentációk elkészítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Villamosmérnök végzettség

  • 1-5 év gyakorlat villamos tervezésben (junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk)

  • Angol nyelv erős társalgási szintű ismerete (megrendelőkkel való kapcsolattartáshoz elengedhetetlen)

Előny:

  • Eplan szoftverismeret

Mit ajánl a cég?

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, nemzetközi munkakörnyezet várja az új munkatársat!
  • Juttatás: alapbér + cafetéria + havi bónusz + éves bónusz + Medicover csomag + bejárás támogatás
  • Budapestről gépjármű hiányában az utazás kisbusz járatokkal megoldott
  • Heti 1 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül ANGOL és MAGYAR nyelvű önéletrajzával!