Állásajánlat: FOLYAMATMÉRNÖK (AUTÓIPAR, BÁCS-KISKUN MEGYE)

Hivatkozási szám: FOLYAMAT-0712

Kiemelt autóipari gyártó Partnerünk keres Folyamatmérnököt Kecskemétre!

Nyitott, határozott személyiségnek tartja magát?

Rendelkezik legalább 1 év gyártóiparban szerzett tapasztalattal?

Jó stratégiai és analizáló képességekkel bír?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válasza IGEN jelentkezzen mert ÖNT keressük!

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A gépi berendezések igény szerinti, folyamatos üzemelésének/karbantartásának elősegítése
  • Gyártási folyamatok folyamatos javítása, költségoptimalizálása
  • Állásidők, ciklusidők és selejt csökkentésére, a minőség javítására vonatkozó tevékenységekben való aktív részvétel
  • Paraméterek, dokumentumok, változások megfelelő dokumentálása
  • Műszakvezetők, csoportvezetők támogatása műszaki / technológiai témában, termelési dolgozók oktatása és vizsgáztatása
  • Gépek át-, illetve betelepítésének megosztott műszaki felügyelete
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és folyamatos karbantartása a minőségügyi előírások alapján
  • Új termék próbagyártásában aktív részvétel, a sorozatgyártásra való felkészítése
  • Termelési segédeszközök, célgépek megvalósításának szervezése (tervezés, elkészíttetés vagy legyártás)
  • Statisztikai elemzések, mérések, vizsgálatok elvégzése, kimutatások készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  •  Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök, műszaki informatikus, műszaki menedzser)
  • 1-3  év gyártóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó stratégiai és analizáló képesség
  • Magas stressztűrő képesség,flexibilitás
  • Jó kommunikációs képesség, nyitott, határozott személyiség
  • P-FMEA
  • Műszaki dokumentáció szerkesztése és kezelése
  • Műszaki rajz olvasás
  • Problémamegoldó módszerek ismerete és alkalmazása a gyakorlatban (5why, Ishikawa,…)
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer használata
  • Statisztikai módszerek elemzése és használata
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (excel: pivot, függvények)

Mi jelenthet előnyt a jelentkezése során?

  • 2- vagy 3D-s tervezőszoftver készségszintű használata (Autocad, ProEngineer, Solidwork, …)
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • PLC és/vagy robotprogramozási tapasztalat

Mit nyújt cserébe a cég?
  • Kimagasló bér és juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Jelenléti prémium
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!