Állásajánlat: DIGITÁLIS MÉDIATERVEZŐ

Hivatkozási szám: DIGITALM-0515

ÁLLÁSAJÁNLAT : DIGITÁLIS MÉDIATERVEZŐ

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk nemzetközi médiaügynökségi hálózat, a világ egyik legnagyobb kommunikációs tanácsadó ügynöksége, amely több mint 100 területen dolgozik a világ legnagyobb márkáin. Folyamatosan fejlődő, digitális csapatukba keresünk tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

DIGITÁLIS MÉDIATERVEZŐ

Jól kommunikálsz és ügyfélorientált is vagy ?
Szívesen tagja lennél egy fiatalos, lendületes csapatnak ?
Szeretnéd modern irodai környezetben végezni a munkádat ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Rád vár !

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

    • Felsőfokú végzettség
    • Min. 1-2 év ügynökségi vagy multinacionális tapasztalat reklám / marketing / digitális média oldalon
    • MS Office felhasználói szintű ismeretek
    • Társalgási szintű angol nyelvismeret előnyt jelent
    • Jó kommunikációs készség
    • Csapatszellem, proaktív és problémamegoldó hozzáállás

Milyen feladatok várnak Rád?

    • Digitális , stratégiai és taktikai médiatervezés
    • Kampányok managelése , nyomon követése
    • Napi ügyfélkapcsolat tartás
    • Médiatervek készítése
    • Napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása
    • Elemzések , prezentációk készítése

Mit ajánl a Cég munkád megbecsüléseként?

    • 100%- ban bejelentett munkaviszonyt
    • Kiemelkedő , versenyképes bérezést
    • Éves Cafeteria juttatást
    • Laptopot és mobiltelefont saját használatra is
    • Egy jó fej Business Unit directort főnöködnek és egy nagyon jó hangulatú csapatot :)
    • Rugalmas munkaidőt ( napi 8 óra munkavégzés )
    • Heti Homeoffice lehetőséget
    • Szakmai fejlődési lehetőséget nemzetközi területen

Munkavégzés helye:

    • Budapest 2. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek rendszerünkön keresztül jelentkezz a lehetőségre !

Hasonló pozícióink

ONLINE MARKETINGES