Állásajánlat: HELPDESK MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: HELPDESK-0527

HELPDESK MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Szeretnél egy fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezetben dolgozni?

Nyitott, együttműködő személyiségnek tartod magad?

Magas fokú a monotonitás és stressztűrő képességed?

Rendelkezel legalább 1 év telefonos és e-mailes ügyfélkezelésben szerzett munkatapasztalattal?

Ha mindegyik kérdésre IGEN a válaszod, akkor JELENTKEZZ, mert TÉGED keresünk!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása végfelhasználók felé telefonon és e-mailben
  • A rendszerek supportjának ellátása végfelhasználók felé
  • Felhasználókkal történő kapcsolattartás, rendszerállapotról tájékoztatás adása
  • Hibajegyek kezelése
  • Adatszolgáltatások teljesítése szervezeti egységek és ügyfelek részére
  • Adategyeztetés, adatbekérés ügyfelektől

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • Telefonos és e-mailes ügyfélkezelésben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat.
  • Microsoft Office programcsomag magabiztos kezelése (Word, Excel)
  • Levelező program magabiztos használata

Milyen az ideális jelölt?

  • Ügyfélszemlélet és kiváló kommunikációs képesség jellemzi
  • Önálló, de nyitott, együttműködő személyiség
  • Fontos számára a pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Magas fokú monotonitás és stressztűrő képesség jellemzi

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?

  • Felsőfokú végzettség, nem szakirányú
  • CRM rendszerben szerzett tapasztalat
  • Alkalmazástámogatásban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Mit kínálunk munkádért cserébe?
  • Brutto 370.000-400.000Ft bér
  • Modern, innovatív munkakörnyezet
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Képzési lehetőségek
  • Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!