Állásajánlat: ADMINISZTRÁTOR (INFORMATIKAI TERÜLET TÁMOGATÁSA)

Hivatkozási szám: ADMINISZ-0527

ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRSAT KERESÜNK  ( INFORMATIKAI TERÜLET TÁMOGATÁSA)

Unod a multinacionális munkakörnyezetet?

Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni?

Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel?

Nem riadsz vissza az adminisztratív teendőktől?

Amennyiben magadra ismertél JELENTKEZZ, mert TÉGED keresünk!

Az új munkatárs feladatai:

Kimutatásokat és  nyilvántartások készítése, karbantartása
Határidők figyelemmel kísérése
Beérkező telefonhívások kezelése
Partnercégekkel való kapcsolattartás

Elvárások amelyeknek meg kell felelned:

Középfokú végzettség érettségivel
Adminisztratív területen szerzett 1 éves tapasztalat (de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk)
Microsoft Office programcsomag magabiztos kezelése (Word, Excel)

Az ideális jelölt:

Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
Csapatjátékos, együttműködő, de képes az önálló munkavégzésre
Fontos számára a pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Előnyt jelenthet jelentkezésed során:

Bármilyen felsőfokú végzettség
Jogi, informatikai területen szerzett munkatapasztalat
Alapszintű angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

• Bér: brutto 320.000-350.000 Ft
• Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!