Állásajánlat: RENDSZERMÉRNÖK - IT SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTOKTGF-0514

Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó Megbízónk folyamatosan fejlődő és növekvő csapatába keres új munkatársakat

RENDSZERMÉRNÖK - IT SPECIALISTA
pozícióba.

Feladatok:
  • Fizetési rendszerek telepítése és üzemeltetése, beleértve a teljes szoftver környezetet és hálózatot (VM, Linux, alkalmazás)
  • Ezen környezeteken hibakeresés és elhárítás
  • Bizonyos feladatok automatizálása
  • Projektekben való részvétel – konfiguráció, telepítés, ügyfelek támogatása

Követelmények:
  • Adatbázis és alkalmazás üzemeltetési tapasztalat
  • Script írási tapasztalat
  • Linux és SQL ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó írásos és szóbeli kommunikáció
  • Proaktív, kitartó, türelmes személyiség

Előnyök:
  • Oracle adatbázis ismeret
  • Oracle adatbázis konfigurálási tapasztalat Linux környezetben
  • Banki fizetési rendszerek ismerete
  • XML alapú üzenetkezelés ismerete
  • Bankkártya vagy MQ/ESB üzenetkezelés ismerete
  • VM és Linux példányok telepítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Utazási hajlandóság

Amit ajánlunk:
  • Jó munkakörülmények, nyitott gondolkodású munkakultúra
  • Pénzforgalmi csúcstechnológia megismerése
  • Hazai és nemzetközi projektek nyújtotta kihívások
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
  • Budapest