Állásajánlat: ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ / Budapest

Állásajánlat: ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
Hivatkozási szám: ALKERTEK-0514

Piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, fejlődése és növekedése érdekében keres tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
(Tehergépjármű üzletág)

Feladatok:

  • • A partnerektől érkező termék megrendelések kiszolgálása
  • • Egyedi és gyári alkatrészek megkeresése szoftverek segítségével
  • • Irodai, monitor előtt történő munkavégzés
  • • Alkatrész értékesítés támogatása belsős kollégák felé
  • • Árajánlatok és bizonylatok készítése és kezelése

Elvárások:

  • • Középfokú végzettség
  • • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • • Autóalkatrész értékesítésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • • Román nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • • Kiszámítható, fix munkaidő (H-P, 8-17-ig)
  • • Versenyképes, stabil jövedelem, vállalati kedvezmények, mobiltelefon magánhasználatra is

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb