Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: TERKEPVI-0509

 Új munkatársat keresünk kéziszerszám nagykereskedő Partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

 TERÜLETI KÉPVISELŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Termékértékesítés vas- műszaki, szerszám, barkács boltokban, tüzép jellegű telepeken, mezőgazdasági és festék boltokban és minden olyan lehetséges viszonteladó partnernél, akik a cégünk termékválasztékát forgalmazzák/forgalmazhatják.
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Minimum középfokú vagy kereskedelmi végzettség
  • Eredmény- és vevőorientáltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önszervező képesség
  • Önálló, kitartó dinamikus munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • minimum alapfokú számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat, vagy hasonló szerszám kereskedelmi cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki végzettség
Amit kínálunk:
  • Szolgálati autó, tablet PC, telefon
  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Kiépült infrastruktúra, biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem (alap+jutalék)

Munkavégzés helye:

  • Somogy-Tolna-Baranya megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!