Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: SZALLVEZ-0509

Piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, budapesti logisztikai központja, folyamatosan bővülő szállítmányozási csapata élére keres szakembert az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási Vezető
(Budapest)

A Te feladataid:
  • A 200 fős szállítmányozási részleg operatív irányítása
  • Túrajárat rendszer működtetésének biztosítása, ellenőrzése
  • Stabil, pontos szállítmányozás megvalósítása
  • Nemzetközi és Belföldi kiszállítási csoportvezetők szakmai irányítása
  • A terület jogszabályi megfelelőségéről való gondoskodás
  • Szoros együttműködés a logisztikai, értékesítési és nemzetközi társterületekkel

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs-, és szervezőkészség, strukturált munkavégzés
  • Szolgáltatói szemléletmód
  • Erős számítógépes ismeretek
Amit Neked kínálunk:
  • Biztos, versenyképes jövedelem, céges autó
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Professzionális munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!