Állásajánlat: MŰVEZETŐ-MUNKAHELYI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOLJZT-0509

Nagy múltú, magyar tulajdonban lévő mélyépítő nagyvállalat
több éves időtartamú útépítéssel kapcsolatos projektjének megvalósításához

MŰVEZETŐ-MUNKAHELYI MÉRNÖK
munkatársat keres.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladat leírása:
  • művezetői feladatok ellátása
  • kivitelezési részfolyamatok helyszíni irányítása, felügyelete
  • műszaki táblázatok és havi jelentések elkészítése, műszaki adminisztráció
  • a termeléssel összefüggő ügyviteli munkák ellátása, a beruházó műszaki ellenőrével való kapcsolattartás
  • a projekt műszaki nyomon követése
  • projektvezető adminisztratív támogatása

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
  • építőmérnök / közlekedésmérnök diploma
  • MS Office, felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó munkabíró képesség, problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés és kafetéria juttatás (SZÉP kártya, óvoda-i, bölcsődei-, kulturális támogatás, önkéntes pénztári befizetés)
  • szakmai képzéseken való részvétel
  • az ország egyik legnagyobb építőipari vállalatnál megszerezhető munkatapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Fertőd és környéke

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!