Állásajánlat: KEY ACCOUNT MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOKLZB-0509

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál fejlődni?
Együtt nőni a céggel, formálni a cégkultúrát?
Van FMCG értékesítési tapasztalatod?
Megvan benned a lendület és a pozitív hozzáállás?

Ha válaszod „igen”, csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Megbízónk egy amerikai hátterű multinacionális cég, meghatározó szereplő a fagyasztott késztermékek piacán, kiváló minőségű, prémium termékekkel, meghatározó brand-ekkel.

További fejlődésünk támogatásához csapatunkba jelenleg dinamikus és elhivatott

KEY ACCOUNT MANAGER
munkatársat keresünk FMCG értékesítési tapasztalattal.

Mi lesz a feladatod?
  • A hatáskörödbe tartozó partnerek (nemzetközi és hazai láncok) teljes körű kezelése és velük való kapcsolattartás
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése, ajánlatok készítése, akciók szervezése, tenderek előkészítése mentén
  • A partnerek eredményességének folyamatos javítása, termékválaszték bővítése
  • Folyamatos piacfigyelés, piaci trendek, versenytársak követése
  • Meghatározott vevőkre vonatkozó stratégia kialakításában való részvétel, javaslat az ügyfélforgalom növelésére
  • A stratégia alapján meghatározott értékesítési célok profitábilis megvalósítása
  • Éves tárgyalások a partnerekkel, szerződések előkészítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Forgalmi elemzések, értékelések készítése

NÁLUNK A HELYED, ha:
  • Megtalálod magadnak a feladatokat és a kihívásokat
  • Szereted az olyan fejlődést és építkezést, melynek Te is egyik meghatározó motorja vagy
  • Véredben van a kereskedelem, és kiemelkedő kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képességgel rendelkezel
  • Legalább főiskolai végzettséggel és minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal bírsz FMCG területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van

Mit ajánlunk?
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (céges autó, laptop, mobiltelefon, bónusz, cafeteria)
  • Stabil vállalati hátteret
  • Kihívásokkal teli munkakör egy igazán nemzetközi vállalatnál
  • Barátságos légkör

Munkavégzés helye:
  • Budapest déli része

Jelentkezni frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet!