Állásajánlat: RAKTÁROS

Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0508

Szeretne egy biztos hátterű vállalatnál dolgozni?

Hosszú távra tervez?

Fontos Önnek, hogy jó munkahelyi légkör vegye körbe?

Fontos Önnek, hogy munkája kiszámítható legyen?

Ügyfelünk Magyarország egyik meghatározó villamossági nagykereskedése. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most

RAKTÁROST

Budapestre.

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Munkaidő: napi 8 óra, hétvégi munkavégzés NINCS!
Műszakok:

  • 7:30-15.30-ig

  • 9.00-17:30-ig

  • Péntekenként szintén csúsztatott rendben, de 15:00 és 16:30-ig

Juttatások:

  • A nehéz fizikai teljesítménnyel járó munkát az alábbi juttatásokkal honorálják:

  • Versenyképes fizetés,

  • Bruttó 38.000 Ft béren kívüli juttatás a próbaidő lejártát követően

  • Dolgozói kedvezmény a forgalmazott termékekből

  • Szakmai képzési lehetőség

  • Csapatépítő programok, ahol lazítás közben is van lehetősége megismerni kollégáit

Feladatok:

  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, összeválogatása

  • Áru kiadása, átvétele, ellenőrzése

  • Raktáron belüli anyagmozgatás

  • Folyamatos leltár készítés

  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • 1-2 éves raktározási területen szerzett tapasztalat

  • Középfokú végzettség

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez, de NEM feltétel:

  • Targonca kezelői jogosítvány

Egyéb információk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Akár azonnali munkakezdés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon rá rendszerünkön keresztül!