Állásajánlat: KARBANTARTÓ MÉRNÖK (PLC-S TAPASZTALATTAL)

Hivatkozási szám: KARBMERN-0506

Kiemelt autóipari gyártó Partnerünk keres Karbantartó mérnök szakembert PLC-s tapasztalattal Kecskemétre!

Szeretne egy 3 fős, fiatalos csapat tagja lenni?

Rendelkezik legalább 1 év karbantartás területen szerzett tapasztalattal?

Beszél kommunikációs szinten angolul?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válasza IGEN jelentkezzen mert ÖNT keressük!

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Gyártósorok karbantartásának tervezése, fejlesztése TPM rendszer működtetése
  • Magas gyártósori rendelkezésre állási ráta biztosítása
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégeztetése
  • Gyártó gépek műszaki dokumentációk, programok elkészítése, karbantartása
  • Termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása – PLC programok monitorozása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gépek PLC és villamos szempontú üzemeltetés terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, feladatorientált személyiség, csapatjátékos
  • B jogosítvány (bejáráshoz ideális)

Mit nyújt cserébe a cég?

  • Piacképes alapbér
  • Cafetéria
  • Jelenléti prémium
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Munkaidő: 8:00-16:30

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!