Állásajánlat: SENIOR MARKETING MENEDZSER

Hivatkozási szám: MARKMANA-0506

Szívesen dolgoznál egy pezsgő, fiatalos közegben az online piac egyik meghatározó szereplőjénél?

 Nem okozna gondot egy 3-4 fős csapattal együttműködni?

Rendelkezel legalább 3 éves szakmai tapasztalattal  marketing területen?

Mered használni angol nyelvtudásod olyan helyzetekben is, amikor nem számítanál rá?

Mindezek mellett határozott fellépésű, karizmatikus személyiség vagy?

HA a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, jelentkezz mert TÉGED keresünk!

Mit érdemes tudni a Megbízóról?

Partnerünk az online piac meghatározó szereplője. Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR MARKETING MENEDZSER

Milyen feladataid lesznek?

  • Rövid és középtávú üzleti erőjelzések készítése az aktuális forgalmi adatok, valamint a szezonális trendek alapján
  • A designerek és marketing menedzser munkájának ellenőrzése, marketingfeladatok delegálása és kiszervezése
  • Többcsatornás digitális marketingkampányok tervezése
  • Marketingkampányok lebonyolításának ellenőrzése, eredményességük kiértékelése
  • Ügyféloldali megjelenés tervezése, kapcsolódó designeri és IT feladatok összehangolása
  • Marketingszemélyzet betanítása
  • CRM-alapú kampányok tervezése, kivitelezésének előkészítése és kiértékelése
  • CRM-alapú célcsoport analízis, felhasználói magatartások, igények, kapcsolók
  • azonosítása
  • Promóciós célú adatkezelés és profilalkotás kapcsán felmerülő jogi problémák eszkalálása a Compliance menedzser felé
  • Affiliate partner (media, influencer, YouTube, Twitch, Instagram, stb.) akvizíció és kapcsolattartás

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Legalább  3 éves releváns szakmai tapasztalat marketing területen
  • Kisebb,3-4 fős csapat koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott személyiség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség

Milyen juttatások várnak Rád?
  • Piacképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, felkészült, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!