Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKONY-0503

Megbízónk több, mint 20 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú vállalat, aki a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.

Számukra keresünk új kollégát szigetszentmiklósi telephelyükre

KÖNYVELŐ
pozícióba.

A cég most egy olyan munkatársat keres, aki a már meglévő, leginkább AP oldali könyvelési feladatok mellett szívesen részt vesz olyan új folyamatok vállalatba való integrálásában, ami a hosszútávú, stabil működést tudja garantálni a cég életében.

Főbb feladatok:
  • Szállítói számlákkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása SAP-ban
  • Tárgyi eszköz, vegyes tételek könyvelése
  • Részvétel a számla-jóváhagyási folyamatokban
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői VAGY ezzel egyenértékű gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 év könyvelői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (leginkább írásban - külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás, riportok készítése)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:
  • SAP ismeretek
  • Logisztikai/szállítmányozási területen szerzett könyvelői tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Összetett juttatási csomag  (alapbér mellett
  • Gépjárművel való bejárás támogatása
  • Kellemes munkahelyi légkör, családias környezet

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós (Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok biztosítása Budapestről a Boráros térről, valamint a csepeli Auchan-tól)
Amennyiben érdekes a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését honlapunkon keresztül frissített, szakmai önéletrajzával!