Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MENEDZSER (VIP ÜGYFELEK)

Hivatkozási szám: UGYFELMA-0503

Szívesen dolgoznál kiemelt ügyfelekkel, exkluzív környezetben az online piac egyik meghatározó szereplőjénél?

Rendelkezel legalább 3 éves, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattal, kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartásban?

Karriered során szereztél releváns szakmai tapasztalatot nagyobb létszámú csapat koordinálásában?

Angol nyelvtudásod magabiztos, választékos szókinccsel?

Emellett egy határozott, lendületes, karizmatikus személyiség vagy?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont téged keresünk erre a pozícióra! :)

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk az online piac meghatározó szereplője. Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MENEDZSER (VIP ÜGYFELEK)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • 24/7 ügyfélszolgálati rendszerek üzemeltetése, számlák kezelése, kapcsolattartás
  • Eljárások felügyelete, optimalizálása, hibák feltárása és javítása
  • VIP ügyfélstratégia kialakítása, implementálása, ellenőrzése, értékelése, optimalizálása
  • Új ügyfélszolgálati és VIP rendszerek beüzemelésében és tesztelésében történő részvétel
  • Szolgáltatás minőségének fejlesztése és ellenőrzése
  • Belső előírásoknak történő megfelelőség biztosítása
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Rendezvények és kedvezmények szervezése
  • Prémium ügyfelekért felelős és ügyfélszolgálati munkatársak munkájának koordinálása
  • Teljesítményértékelések készítése, tréningek szervezése, képzési anyagok kidolgozása
  • Új munkatársak toborzása, kiválasztása és betanítása
  • Panaszkezelés koordinálása
  • Riportok, jegyzőkönyvek és folyamatleírások készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább 3 éves, ügyfélszolgálati területen és kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Nagyobb csapat koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, választékos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Karizmatikus, határozott, lendületes személyiség

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Piacképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, felkészült, lendületes csapat

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá rendszerünkön keresztül szakmai önéletrajzoddal!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület