Állásajánlat: ACCOUNT GROUP HEAD (REKLÁMÜGYNÖKSÉG) / Budapest

Állásajánlat: ACCOUNT GROUP HEAD (REKLÁMÜGYNÖKSÉG)
Hivatkozási szám: MSTGROUP-0430

Ügyfelünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

ACCOUNT GROUP HEAD

Feladatok:

  • Az Account csapat vezetése,
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása,
  • A teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, felügyelete és nyomon követése,
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés,
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése,
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesek számára
  • Az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt stratégiai csapat-és projektmenedzsment,
  • Az ügynökségen belüli szervezeti egységekkel való együttműködés, a felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Legalább 5 év tapasztalat marketingkommunikációs területen,
  • Legalább 3 év tapasztalat reklámügynökségnél vezetői vagy senior account manager pozícióban,
  • ATL kampányokban szerzett tapasztalat,
  • MS Office programcsomag magabiztos ismerete.

Előnyök:

  • Gazdasági területen szerzett diploma.

Juttatások, ajánlat:

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • 13. havi fizetés,
  • BKV bérlettámogatás,
  • Sportpass juttatás,
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Vezetői pozíciók
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Médiatervező/Médiavásárló
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Marketing / PR

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser