Állásajánlat: KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ (DEBRECEN VAGY BUDAPEST) / Budapest

Állásajánlat: KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ (DEBRECEN VAGY BUDAPEST)
Hivatkozási szám: MSTERTEK-0426

Van értékesítésben tapasztalata?
Jól beszél idegennyelveket?
Fontos Önnek a kommunikáció?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válasza, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Debreceni VAGY Budapesti irodájukba keresnek most tapasztalt KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

Ideális pályázónk olyan szakember, aki rendelkezik értékesítői tapasztalattal, kitűnő kommunikációs készsége van, és jól beszél angolul vagy más idegennyelven.

Feladatok:

  • Szakszerű kapcsolattartás a meglévő vevőkkel,
  • Lehetséges új vevők felkutatása külföldön,
  • Közreműködés a szerződések előkészítésében, megkötésében,
  • Megrendelések, ajánlat kérések fogadása/rögzítése,
  • Piackutatás, ügyfelek igényeinek felmérése.

Elvárások:

  • Min. érettségi megléte,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat külkereskedelmi értékesítési területen,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban egyaránt),
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Villamosság területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Egyéb európai nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Debrecen

Egyéb információk:

  • Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 08:00-tól 16:30-ig (hétvégi munkavégzés nincs)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Külkereskedelmi bonyolító

Pozíciószint:

  • Beosztott