Állásajánlat: CONTROLLER (sales, commercial terület)

Hivatkozási szám: MSTOCONT-0418

Megbízónk Magyarország piacvezető ásványvíz gyártó vállalata, akik a minőségi, prémium termékek elkötelezett gyártója.
Csapatukba keresünk új kollégát Budapestre

CONTROLLER (sales, commercial terület)
pozícióba.

Feladatok:
  • Kereskedelmi osztály támogatása az éves és középtávú tervezésben
  • Pénzügyi adatok összeállítása és elemzése, rendszeres riportálás
  • Beruházások és költségek optimalizálása, költségelemzés
  • Stratégiafejlesztésben való részvétel, kereskedelmi tervek megvalósításának biztosítása
  • Időbeli elhatárolások nyilvántartása, havi zárásokban való részvétel
  • Eredménykimutatás folyamatos nyomon követése
  • Az értékesítési folyamatok és a teljesítmény fejlődésének támogatása
  • Stratégiai döntéstámogatás ad hoc analízisek segítségével
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erős excel tudás (pivot, függvények)
  • Kiváló problémamegoldó és elemző készségek
Előnyök:
  • SAP FI/CO modul ismerete
  • Sales vagy commercial területen szerzett controller tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy piacvezető cégnél
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Infopark
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ