Állásajánlat: IT ÜZLETI ELEMZŐ (BANKI SZEKTOR) / Budapest

Állásajánlat: IT ÜZLETI ELEMZŐ (BANKI SZEKTOR)
Hivatkozási szám: MSTELEMZ-0417

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

IT ÜZLETI ELEMZŐ (BANK SZEKTOR)

Feladatok:

  • Különböző IT projekteken belül a rendszerszervezési, elemzési feladatok elvégzése,
  • Projekt feladatokban alvállalkozókkal és további üzleti területekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • IT üzleti ügyféligények megértése, dokumentálása,
  • Igény alapján specifikáció és erőforrásterv készítése,
  • Beszállítói szakmai egyeztetés,
  • Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása,
  • Kapcsolattartás a belső szakterületekkel,
  • Tesztesetek készítése, alkalmanként tesztelés elvégzése,
  • Oracle adatbázisokban SQL, PLSQL használata (specifikációk elkészítése SQL script nyelven).

Elvárások:

  • Minimum középfokú IT végzettség,
  • Oracle magas szintű ismerete,
  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési tapasztalat ÉS banki IT/ üzleti projektekben VAGY banki környezetben üzleti elemzőként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Analitikus szemléletmód,
  • Képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • Jó szervező és kommunikációs képesség,
  • Proaktív, kezdeményező személyiség,
  • Önálló gondolkodás,
  • Jó problémamegoldás,
  • Terhelhetőség és nagy munkabírás,
  • Pontosság, megbízhatóság,
  • MS Office felhasználói ismeretek.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás,
  • Banki adattárházak ismerete,
  • Banküzemi folyamatokat támogató rendszerek működésének ismerete,
  • Oracle 12c magas szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerszervező / Business analyst
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika

Pozíciószint:

  • Beosztott