Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: SZOFTVEZ-0417

Magabiztos szoftverfejlesztési tapasztalattal rendelkezik? Vezetett már fejlesztői csapatot, esetleg úgy érzi, készen áll egy ilyen feladatra?

Olvasson tovább!

Megbízónk a beléptetőrendszerek specialistája. Több, mint 20 éve fejlesztik, gyártják, forgalmazzák és telepítik a beléptető eszközöket és rendszereket. Ha szeretne izgalmas, változatos projektjeiken dolgozni, és csapatuk értékes tagja lenni, jelentkezzen, mert új kollégájukat keresik az alábbi pozíció betöltésére:

SZOFTVERFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Szoftverfejlesztő csapat irányítása, képviselete
  • Szoftverfejlesztés szakmai felügyelete, fejlesztés minőségének garantálása
  • Erőforrások tervezése
  • Szerződések, tervek, határidők betartása
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel, más szervezeti egységekkel
  • Új munkatársak beillesztése, mentorálása, képzése

Ön a megfelelő jelölt, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • A teljes szoftverfejlesztési életciklusra kiterjedő professzionális szoftverfejlesztői tudás (kódolási szabványok, kód felülvizsgálatok, forráskód menedzsment, fordítási folyamatok, tesztelés és üzemeltetés)
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Webes fejlesztésekben való jártasság
  • SQL nyelv ismerete
  • Magas szintű adatbázis ismeret (MySQL, MariaDB, esetleg Oracle)
  • Objektumorientált programozási szemlélet
  • Projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat VAGY ambíció
  • Alap szintű angol nyelvismeret a dokumentációk megértéséhez

A kiválasztásnál előnyt jelent, DE NEM FELTÉTEL:

  • Phyton programozási tapasztalat
  • Fejlesztést támogató eszközök ismerete (pl.: piCharm, Eclipse, SVN, Git, Redmine)

Mit kínál a cég?

  • Vezetői bérezés
  • Új, modern irodaház
  • Munkavégzéshez szükséges feltételek teljes körű biztosítása
  • Dolgozói terasz, klub szoba (csocsó, darts, ping-pong)

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!