Állásajánlat: EHS MÉRNÖK

Hivatkozási szám: EHSKOORD-0403

Munkavédelem, balesetvédelem, tűzvédelem... Nem csak a kötelező oktatások jutnak eszébe? Esetleg végzettséggel, netán tapasztalattal is rendelkezik az EHS területén? Olvasson tovább, mert ez a lehetőség Önnek szól!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ki a megbízónk?

Partnerünk a világ vezető globális víztechnológiai társasága. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

EHS MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Környezetirányítási, Munkavédelmi, Tűzvédelmi rendszerek működtetése, fejlesztése, ellenőrzése
  • Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek betartatása
  • EHS jogszabályok nyomon követése és szükséges intézkedések kezdeményezése
  • EHS vonatkozású auditok és programok koordinálása
  • Balesetek, események kivizsgálása, vészhelyzetek kezelése
  • Akciók kidolgozása, bevezetésének elősegítése és ellenőrzése
  • EHS Oktatási anyagok kidolgozása, képzések szervezése és megtartása, részvétel új dolgozók oktatásában és integrációjában

Ön a tökéletes jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Határozottság, Precizitás

A pozíció betöltéséhez előny, de NEM FELTÉTEL:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Lean rendszer ismerete

Mi jár munkájáért cserébe?

  • Versenyképes alapbér + egyéb juttatások
  • Dinamikusan fejlődő, stabil multinacionális környezet
  • Sportolási támogatás
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Cegléd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!