Állásajánlat: SENIOR IT RENDSZERSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTRENDS-0328

Partnerünk hazai viszonylatban piacvezetőnek számít. 8 országban multinacionális, pénzügyi cégek részére fejlesztett egyedi megközelítésű, nagy teljesítményű (ez több millió tranzakciót és több ezer felhasználót jelent), dinamikus adatbázis szerkezetű komplex DMS & WORKFLOW integrált ügyviteli rendszert. Fejlesztői csapatukba keresünk lényeglátó, kreatív és precíz munkatársat az alábbi munkakörbe:

SENIOR IT RENDSZERSZERVEZŐ

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Követelmény egyeztetés megbeszélések megszervezése, lebonyolítása, kreatív részvétel, emlékeztetők írása, követelményelemzés.

  • Logikai/Funkcionális specifikációk elkészítése, iterált aktualizálása (üzleti logika részletes megvalósítási tervének elkészítése, backend/ frontend funkciók, interfészek tervezése, képernyőtervek elkészítése)

  • Részvétel a rendszer architekturális tervezésében

  • Együttműködés a fejlesztőkkel a teljes megvalósítás életciklusa folyamán

  • Tesztelési tervek tervezése, előkészítése és tesztelés támogatása (funkcionális/validációs/hiányosság/interfész/intergrációs/regressziós tesztek)

  • Részvétel belső és végfelhasználói oktatásokban, felhasználói kézikönyvek elkészítése és karbantartása

  • Standard dokumentáció fenntartása, működtetése, napra készen tartása.

Mit várnak el?

  • Ügyviteli szoftverfejlesztési projektekben szerzett minimum 3 éves rendszerszervezői tapasztalat

  • Szoftverfejlesztési, -tervezési módszertan ismerete

  • Lényeglátó, kreatív, megoldáskereső, precíz személyiség

  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez, de NEM feltétel:

  • Tervező eszköz, folyamatábrázoló eszköz használat (UML ismeret)

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő: 9.00 - 17.00 (rugalmas, home office lehetőség)

Juttatás: Kiemelkedő alapbér + laptop + mobiltelefon + utazási támogatás

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció jelentkezzen rá magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!