Állásajánlat: SENIOR FULLSTACK JAVA FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: SENJFSTD-0326

Ügyfelünk egy több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő, jelentős méretű szoftverfejlesztő vállalkozás, amely kiterjedt és egyben stabil ügyfélkörének köszönhetően abszolút biztos lábakon áll. Széleskörű tapasztalatokkal rendelkeznek komplex információs / vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében és bevezetésében számos üzleti szektor számára.

Jelenleg közel 300 fővel működnek, és évekre előre lekötött projekteken dolgoznak.

A cég számos projektjének kivitelezéséhez használt, saját / egyedi keretrendszerük fejlesztői csapatába keresünk tapasztalt új munkatársat

SENIOR FULLSTACK JAVA FEJLESZTŐ

pozícióba.

KIEMELKEDŐ KERESETI LEHETŐSÉG - INNOVATÍV / NAPRAKÉSZ TECHNOLÓGIÁK - EXKLUZÍV KÖRNYEZET ÉS MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

Mi lesz a Te feladatod?
  • JAVA EE alapú frontend és/vagy backend fejlesztési feladatok ellátása specifikációk alapján
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Feladatok szakmai előkészítése
  • Fejlesztők szakmai támogatása, mentorálás

A pozíció betöltéséhez szükséges ismeretek és tapasztalatok:
  • Minimum 5 év JAVA fejlesztői tapasztalat
  • JAVA SE és EE magas szintű ismerete
  • Magas fokú SQL ismeret (adatbázis tervezési és kezelési ismeretek)
  • CVS / SVN / GIT ismeret
  • ECLIPSE / IDEA vagy hasonló IDE eszköz ismeret
  • Alkalmazásszerverek ismerete (elsősorban Wildfly / Weblogic)
  • CI és build tool-ok ismerete (Maven, Jenkins, stb.)
  • Elosztott rendszerekben való jártasság

Előny:
  • Oracle PL/SQL
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • UML ismeret

Amit Ügyfelünk kínál:
  • Szakmai képességeidhez és tapasztalataidhoz méltó fizetés
  • Igazi szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Naprakész technológiai háttér
  • Exkluzív környezet és munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség, túlóramentes munka
  • Sportkártya, közös programok
  • Igényedtől függően alkalmazotti, vagy alvállalkozói munkaviszony

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület