Állásajánlat: JUNIOR SZERVIZMÉRNÖK (GÉPÉSZMÉRNÖK) / Pest megye

Állásajánlat: JUNIOR SZERVIZMÉRNÖK (GÉPÉSZMÉRNÖK)
Hivatkozási szám: MSTSZERV-0523

PÁLYAKEZDŐ ÉS JUNIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Szeretne egy szakmailag képzett gépészmérnök csapathoz csatlakozni?
Imád szerelni és problémákat megoldani?
Él-hal a gáz és diesel motorokért?

Ha a kérdésekre a válasza IGEN, akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL!

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Ideális jelölt:
olyan kolléga, aki bár frissdiplomás és pályakezdő a területen, de elkötelezné magát a szervizes életmód mellett.
VAGY
olyan kolléga, aki gépészmérnöki diplomával rendelkezik és 1-2 éves tapasztalata van karbantartási/szerviz területen.

Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert a következő pozícióba:

JUNIOR SZERVIZMÉRNÖK (GÉPÉSZMÉRNÖK)

Feladatok:

  • Helyszíni karbantartásokon történő részvétel a karbantartó csapat részeként,
  • Közreműködés egyéb hibakeresési és javítási munkákban,
  • Szervizjelentések készítése,
  • Anyacéggel és ügyfelekkel való kapcsolattartás (angol nyelven).

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség – tanulni vágyó pályakezdők jelentkezését várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Magas szintű munkabírás, rugalmasság és mobilitás (munkavégzés hajón, erőműben),
  • Utazási hajlandóság – külföldre is, évi legalább 50-150 nap vállalása.

Előnyök:

  • Belsőégésű motorok vagy általános gépészeti berendezések ismerete, esetlegesen karbantartása és javítása során szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Változatos munkakörnyezet,
  • Betanulási időszak után gyári képzéseken való részvételi, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest
  • Országos
  • Külföld

Egyéb információk:

  • A pozíció utazással jár országszerte és időnként külföldi munkát is kell végezni a környező országokban, ezeket esetenként hétvégén is!
  • Ezt a cég természetesen kiemelkedően honorálja!
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk angol és magyar nyelven, akik nyitottak az utazásra és a hétvégi munkavégzésre egyaránt!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek

Pozíciószint:

  • Beosztott