Állásajánlat: C# FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: CFEJLESZ-0111

Partnerünk, a szakterületén piacvezető generál tervezőiroda exkluzív budapesti irodájában közel 150 tervező mérnök, szoftverfejlesztő és BIM szakértő dolgozik, a légkör mégis családias, közvetlen, a kilépések száma a nullához közelít. Nem munkatársat, csapattársat keresnek.

Növekvő szoftverfejlesztő szakáguk fiatalos, dinamikus csapatként rendszeresen azzal az izgalmas kihívással találkozik, hogy mérnökök tervezői tevékenységét kell gyorsítani, automatizálni. Elsősorban Microsoft Visual Studio, Microsoft .NET és OOP környezetben dolgoznak. Nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy szoftverfejlesztő szakembereik magas szaktudással rendelkezzenek.

Ha szeretnél kimagasló innovációs környezetben fejlődni, valós mérnöki problémákon dolgozni és egy támogató csapat tagja lenni, jelentkezz hozzájuk, mint

C# FEJLESZTŐ

Kiemelkedő lehetőséget és modern környezetet kínálnak számodra. Változatos, valós problémák nyújtanak kihívást, munkád eredményét nyomon követheted a tervező mérnökökkel. Szakmailag kompetens kollégák segítségével sajátíthatsz el magas szintű szakmai tudást.

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Szoftver fejlesztés, kódolás mérnöki rendszerekhez
  • Rendszertervek alapján történő fejlesztés és hibajavítás
  • Megoldások tervezése, megvalósítása, tesztelése

Mit várnak Tőled?
  • Microsoft Visual Studio, Microsoft .NET és OOP ismeret
  • C# programozási nyelv alapos ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás (írásban)
  • Csapatmunka, kreativitás, önállóság, jó probléma megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Nagyobb, többrétegű alkalmazások megírásában, szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Automata tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Visual basic, c++, python, .Net keretrendszer ismeret
  • Webes technológiák: javascript, php, mysql ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete

Amit Neked kínálnak:
  • Kötetlen munkarend – magánélet és munka egyensúly
  • Átlag feletti munkakörülmények: pl. pihenő az irodai füvön, közben egy kis játék (X-box, Nintendo, ping-pong, darts stb), masszázs, nyelvi képzések, az épületben étterem, nyáron közös nyaralás, télen közös síelés, stb.
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés támogatása (pl: továbbtanulás, konferencia, online képzés)
  • Projekt tapasztalat
  • A legjobb hangulatú szervezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!