Állásajánlat: GAZDASÁGI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOINZG-0110

Magyar tulajdonú építőipari vállalat Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GAZDASÁGI ASSZISZTENS

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:
  • beérkező számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatásának nyomon követése
  • az adott terület szerződéseinek kezelése, előkészítése, továbbítása
  • közreműködés az adott gazdasági egység éves és távlati üzleti tervei kidolgozásában
  • az adott egység készpénz ellátásának és az elszámolási határidők betartásának figyelemmel követése
  • a társaság belső szabályzatainak betartása (vállalatirányítási rendszer – különösen bizonylatáramlási rend -, pénzkezelési szabályzat, stb.) illetve az adott területnél dolgozó munkavállalók támogatása annak betartatásában
  • havi szinten ismétlődő feladatok ellátása (pl. vezetői adatszolgáltatások)
  • kapcsolattartás cégen belül a kivitelező egységekkel, ügyviteli szervezettel, valamint a cég külső partnereivel
  • a gazdasági vezető tevékenységének támogatása

A munkakörrel kapcsolatos elvárások:
  • legalább középfokú gazdasági-, pénzügyi végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyként értékeljük:
  • releváns, építőipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • DMS elektronikus dokumentumkezelő és/vagy LIBRA vállalatirányítási-, rendszer ismeretét

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés és széleskörű kafetéria juttatás (SZÉP kártya, önkéntes pénztári befizetés, óvodai/bölcsődei térítés)
  • magán egészségbiztosítási keret
  • támogatott nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével!