Állásajánlat: EXPORT VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOVEVO-0109

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatal csapatába keresünk

EXPORT VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
pozícióba új kollégát.

Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak.  Ízletes, nap érlelte gyümölcsökből készülő termékeik frissességet és egészséges ízélményt kínálnak, hiszen a világ minden tájának legfinomabb gyümölcseiből készülnek. Emellett aktívan dolgoznak azon, hogy forrásaikat gazdaságilag és fenntarthatósági szempontból is figyelmesen használják fel.

Leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Az export kiszállítások mindennapi zavartalan lebonyolításához szükséges feladatok elvégzése
  • Rendelések felvétele, rendelés visszaigazolások elkészítése, árrögzítés, bónusz megállapodások rögzítése és elszámolása SAP / SD modulban
  • Árukészletek és előrejelzések ellenőrzése
  • Az áru egyéb, szokásostól eltérő (pl. etikettezés, dupla dátumozás, stb.) termeléshez történő előkészítése
  • Exportvevőkkel történő - a kiszállítások előkészítéséhez szükséges folyamatos kapcsolattartás
  • Export kiszállításokhoz szükséges dokumentációk előkészítése, illetve megrendelése külső intézetektől, cégen belül más osztályoktól
  • Kapcsolattartás és folyamatos információáramoltatás a társosztályokkal, anyavállalattal, leányvállalatokkal
  • Reklamációkezelés
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi szinten szóban és írásban is kell használnod)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excelben pivot, Fkeres)
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Előnyök:
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • SAP SD modul ismeret
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag, egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Havonta 2 nap home office lehetőség biztosítása
  • 25 éve a magyar piacon lévő, folyamatosan fejlődő, stabil cég amely hosszútávon tud munkahelyet biztosítani a számodra
  • Jó hangulat és kellemes munkakörnyezet
  • Gyümölcsöző csapatszellem
  • Csapatépítő programok, céges rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény díjazása
  • Céges hírlevél, újság
Munkavégzés helye:
  • Budapest 17. kerülete - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek küldd el számunkra frissített önéletrajzodat!