Állásajánlat: MÉDIATERVEZŐ ÉS -VÁSÁRLÓ

Hivatkozási szám: MSTJUNIO-0104

Partnerünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most az alábbi munkakörbe új munkatársat:

MÉDIATERVEZŐ ÉS -VÁSÁRLÓ

Fő feladat: A kreatív csapat tagjaival és a média kapcsolattartóival folyamatos összhangban, s őket koordinálva a megtervezett médiastratégia és médiaterv hatékony lebonyolítása.

Milyen feladatok várnak?

  • Részvétel média-stratégiák kidolgozásában, és médiatervek összeállításában

  • Médiatulajdonosokkal való egyeztetés

  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival

  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon-követése

  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk készítésében

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat médiaügynökségnél, asszisztensi, tervezői munkakörben (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!)

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági vagy kommunikációs területen)

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • MS Office (alapos Excel ismeret), PowerPoint

Milyen személyiséget keresünk?

  • Legyen erős statisztikai és elemző affinitásod.

  • Legyél precíz, kreatív, talpraesett

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezz

  • Szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat

  • Legyél nyitott, tanulni és fejlődni akaró személyiség

Mit ajánl a cég?

Alapbér + BKV bérlet + 13. havi fizetés + cafetéria + laptop és telefon magánhasználatra is

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 9.00 – 18.00

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!