Állásajánlat: TÁRGYI ESZKÖZ KÖNYVELŐ (Fixed Asset Accountant)

Hivatkozási szám: MSTOPLTG-0104

Ügyfelünk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

TÁRGYI ESZKÖZ KÖNYVELŐ (Fixed Asset Accountant)

Feladatok:
  • A tárgyi eszköz nyilvántartás folyamatos vezetése, állományváltozások – aktiválások, kivezetések feldolgozása
  • A befejezetlen beruházások állományának folyamatos ellenőrzése
  • Éves tárgyi eszköz leltár koordinálása
  • Havi főkönyvi egyeztetések elvégzése
  • Részvétel a beruházások éves/negyedéves tervezési folyamatában
  • Részvétel a CEA-k (beruházási kérelmek) előkészítésében a céges eszközpolitikának megfelelően
  • Részvétel az éves könyvvizsgálati folyamatokban
  • KSH negyedéves beruházás statisztika jelentés elkészítése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség – vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Korábbi tapasztalatok a tárgyi eszközök elszámolásával kapcsolatban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kitűnő szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Képesség a munkafeladatok hatékony szervezésére a határidők betartása érdekében
  • Oracle vagy egyéb integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)

A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével!