Állásajánlat: IRODAÜZEMELTETŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPEST-0104

Magyarország egyik vezető független, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatójához

IRODAÜZEMELTETŐ MUNKATÁRS
munkakörbe
keresünk megbízható munkatársat legalább 2 éves szakmai tapasztalattal.

Feladatok:
  • Iroda teljes körű üzemeltetési feladatainak ellátása (takarítókkal, bérbeadóval történő kapcsolattartás)
  • Általános karbantartási feladatok ellátása (izzók cseréje, konyhai gépek üzemeltetése, szervízelése, fogyó eszközök pótlása, feltöltése
  • Irodatechnikai eszközök működtetése, felügyelete -TV-k, klímaberendezés folyamatos működésének biztosítása
  • Biztonságtechnikai feladatok ellátása (riasztó,kamerarendszer működtetése, felügyelete)
  • Munkavédelmi feladatok ellátása (oktatás szervezése, dokumentáció)
  • Beszerzések teljes körű bonyolítása (reprezentáció, bútor, nagyobb méretű irodaszerek, villanyszerelési és egyéb anyagok)
  • Postai ügyintézés (küldemények kiszállítása, postafiók ürítése)
  • Esetenkénti irodai felújítások szervezése, bonyolítása, felügyelete
  • Költözések megszervezése, új irodák fizikai berendezése

Elvárások:
  • Pénzügyi szektorban szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Céges költöztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:  Budapest (III. Szépvölgyi irodapark)

Kérjük, a jelentkezéshez küldje el az alábbi dokumentumokat:
  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése