Állásajánlat: KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: KARCSOPV-0103

Partnerünk, a műszaki területen működő, kereskedelmi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?
  • 6-8 fős karbantartói csapat napi munkájának felügyelete, szervezése
  • Általános gépészeti és elektromos karbantartási feladatok ellátása, együttműködés a társosztályokkal
  • Raktári eszközök tervezett karbantartása és dokumentálása (automatizált / félautomata logisztikai célgépek, szállítószalagok, címkéző és csomagológépek)
  • Gépek, eszközök napi rendelkezésre állásának biztosítása
  • Váratlan meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
  • Műszaki hibák okainak feltárása, javítása
  • Épület karbantartási feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás külső partner cégekkel
  • Karbantartási vezető helyettesítése távolléte idején

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Kisebb csoport irányításában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Raktári eszközök, berendezések karbantartásában való jártasság
  • Magabiztos szerszám és gép ismeret
  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú számítógépes ismeret (world, excel)
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Előny, de nem feltétel:

  • Automatizált berendezések gyártásában, beüzemelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (épületgépész/gépész)
  • Alapszintű erős és gyengeáramú ismeretek

Juttatások:

  • Modern munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, bejelentett stabil jövedelem
  • Céges mobiltelefon magáncélra is

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!