Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ / Budapest

Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: BERTBUGY-0102

Partnerünk a kelet-európai régió legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi vállalata. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
  • Teljes körű TB kifizetőhelyi ügyintézés
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése
  • Munkáltatói igazolások kitöltése
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Elvárások:

  • Minimum 2 éves bérszámfejtői gyakorlat TB kifizetőhelyen
  • Középfokú végzettség
  • TB ügyintézői képesítés
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs készség és határozottság
  • Magas szintű precizitás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • NEXON bérprogram ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Kimagasló kereseti lehetőség + céges telefon + munkaruha + étkezési kedvezmény
  • Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés
  • Jól megközelíthető helyen lévő székház
  • Hosszú távon stabil, kiszámítható munkaviszony
  • Professzionális, innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb