Állásajánlat: BESZERZÉSI/LOGISZTIKAI ASSZISZTENS / Budapest

Állásajánlat: BESZERZÉSI/LOGISZTIKAI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: BESZLOGA-0102

Partnerünk a kelet-európai régió legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi vállalata. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI/LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • E-mailben történő kapcsolattartás a cég belföldi, valamint külföldi beszállítóival
  • Rendelések előkészítése és feladása
  • Beszerzési / szállítmányozási folyamatok koordinálása, adminisztrálása
  • Beszállítói bizonylatok ellenőrzése
  • Beszerzési Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • Riportok, elemzések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban (külföldi partnerekkel történő levelezés céljából)
  • Magabiztos Microsoft Office programhasználat
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Kezdő juttatási csomag: Bruttó 330.000 Ft + céges telefon + munkaruha + étkezési kedvezmény
  • Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés
  • Jól megközelíthető helyen lévő székház
  • Hosszú távon stabil, kiszámítható munkaviszony
  • Professzionális, innovatív munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens