Állásajánlat: SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPLMJ-1221

Már a kisujjadban van a hazai cégek könyvelése?
Szeretnéd kipróbálni magad nemzetközi cégek teljes számviteli folyamatának támogatásában?

Amennyiben a válaszod mindenre igen, tudunk egy remek lehetőséget!

Megbízónk 3 évtizede meghatározó szereplője a hazai pénzügyi szolgáltatási piacnak. Remek összetartó csapatukba keresünk egy szakmailag agilis fejlődni vágyó munkatársat. A következő nyitott pozícióba:

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

A Te leendő feladataid:
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Havi és éves adóbevallások készítése
  • Havi/éves zárások elkészítése
  • Beszámolók elkészítése
  • Az ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás

Amit Tőled elvárunk:
  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • 1 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvű kommunikáció
  • Önállóság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek

Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Több féle profilú cég megismerése
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Csapatépítő programok
  • Mind ezt egy modern irodaházban nagyon jó megközelíthetőséggel Budapest kertvárosi részén, Zuglóban

Munkavégzés helye: Zugló

Jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával!