Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPLMB-1220

Ügyfélszolgálati/Front Office területre

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

munkakörbe keresünk legalább 3 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására.

Feladatok:
  • Ügyfélszámla nyitás
  • Ügyfélszámla szerződések előkészítése
  • Ügyfélszámlákkal, pénz- és értékpapírszámla mozgásokkal kapcsolatos felvilágosítás ügyfelek részére
  • Visszaigazolások, számlakivonatok küldése
  • Ügyfélmegbízások (utalások, transzferek) rögzítése, közvetítése Back Office felé
  • Ügyfél törzsadat állomány karbantartása
  • Ügyfélpénztár kezelés
  • Ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás, panaszok kezelése
  • Üzletkötői kapcsolattartás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség és befektetési szolgáltatók részéről elfogadott szakmai képesítés
  • Érvényes forint-valuta pénztárosi vizsga
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett 3 év tapasztalat
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, szorgalmas, önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség és törekvés hosszú távon
  • Rugalmasság, munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Clavis rendszer ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes jövedelem (megállapodás szerint)
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest (III. Szépvölgyi irodapark)

  • amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét. Kérjük a hatósági képzettségi elvárásoknak való megfelelés megítélése érdekében sorolja fel valamennyi releváns, elvégzett tanfolyamát, képzését. Amennyiben lehetséges, akkor motivációs levelében jelöljön meg szakmai referenciát adó személyt is.
  • A munkakör betöltéséhez a büntetlen előélet igazolása szükséges.