Állásajánlat: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Erősáramú területre)

Hivatkozási szám: MSTOELEK-1219

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Erősáramú területre)
munkatársat.

Főbb feladatok:
  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal
Elvárások:
  • Min. középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Legalább 1-2 éves gyártási területen szerzett karbantartói tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bejárás támogatás+műszakpótlék)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Két műszakos munkarend
Munkavégzés helye:
Halásztelek - megközelítés autóval, vagy Csepel felől volánbusszal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!