Állásajánlat: IT GÉPTERMI HARDVER ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOSZTV-1219

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

IT GÉPTERMI HARDVER ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ

Az új munkatárs feladatai:

  • A géptermi hardver üzemeltetési osztály vezetése, a munkatársak feladatainak szakmai felügyelete és koordinálása,

  • Az általa irányított szervezet feladatainak elosztása, nyomon követése, szükség esetén újraelosztása, és a munkavégzés folyamatos ellenőrzése a vállalati érdekeknek megfelelő munkavégzés céljából,

  • A szervezet által végzendő tevékenységekkel kapcsolatos folyamatok meghatározása és a meglévők javítása a szolgáltatási színvonal biztosítása és fejlesztése érdekében,

  • A szervezet munkájának adminisztrálása, adatok gyűjtése, és az összegyűjtött adatok elemzése, jelentések készítése, tendenciák előrejelzése és fejlesztési-előrelépési javaslatok, tervek készítése a tevékenységek színvonalának folyamatos javítása céljából,

  • A szervezetben dolgozók munkájának segítése szakmai támogatással és rendszeres visszajelzéssel / értékeléssel,

  • A folyamatos és minél hatékonyabb munkavégzés személyi feltételeinek biztosítása – tekintettel a dolgozók ügyeleti rendjére, szabadságára, (tovább)képzésére, helyettesítésére stb.,

  • Projektekben való részvétel.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai informatikai / villamosmérnök végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok),

  • Minimum 3 – 5 év tapasztalat az alábbi területek közül legalább 3 tekintetében:

-   IT gépterem üzemeltetési tapasztalat,

-   Nagyvállalati hardver eszközök (szerverek, adattárolók, aktív eszközök) üzemeltetési ismerete,

-   SAN, LAN hálózatok ismerete, üzemeltetési tapasztalat,

-   Infra virtualizációs megoldások átfogó ismerete (vmware, hyperv, LPAR),

-   IT monitoring eszközök használata.

  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat üzemeltetési területen (legalább 8-15 fős csapat vezetése),

  • Átfogó általános informatikai ismeret, (széles látókör IT infra területen),

  • Középfokú angol nyelvtudás – használata írásban és olvasásban szakmai szöveg értéséhez,

  • MS Office ismertek,

  • Jó kommunikációs képesség,

  • Precizitás, rendszerezési képesség,

  • Proaktív, kezdeményező személyiség.

Előnyt jelent:

  • Banki vagy pénzügyi /nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,

  • ITIL ismeret.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,

  • Versenyképes juttatási csomag,

  • Kellemes munkakörnyezet.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest,

  • Teljes munkaidő,

  • Felhívjuk Pályázóink figyelmét, hogy Partnerünk a későbbiekben erkölcsi bizonyítványt kérhet sikeres pályázat esetén.

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!