Állásajánlat: KÖNYVELŐ / Budapest

Állásajánlat: KÖNYVELŐ
Hivatkozási szám: MSTKONYV-1217

Német partnerünk 60 éve sikeres a járműalkatrészek piacán, teherautó alkatrészek kis- és nagykereskedelmével foglalkoznak.
Szakértelmük segítségével elérték, hogy mára a haszongépjármű szervizek, valamint tehergépkocsi, tréler, áruszállító és buszflották üzemeltetőinek vezető partnerévé váltak Európában.

Jelenleg a magyarországi leányvállalatuk számára keresünk bővítés céljából KÖNYVELŐT!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8.00 órától - 17.00 óráig (ettől eltérő munkaidő, megbeszélés tárgyát képezi)

A pozíció betöltése nyelvtudást nem igényel!

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése SAP rendszerben,
  • Pénztárak ellenőrzése,
  • Pénztárbizonylatok könyvelése,
  • Bank könyvelése,
  • Vevő folyószámla karbantartás,
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, kintlévőség-kezelés,
  • Kimutatások készítése,
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel,
  • Szabadságolások idején más munkakörök helyettesítése.

Elvárások:

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat könyvelési területen,
  • Kitűnő Excel ismeretek,
  • Precíz, önálló munkavégzés,
  • Monotonitástűrés.

Előnyök:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Angol vagy német nyelvismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett fix alapbér,
  • Cafeteria,
  • Év végi bónusz,
  • Nemzetközi stabil háttér,
  • Családias légkör, összeszokott, támogató csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések és hosszú távú karrier.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Pozíciószint:

  • Beosztott