Állásajánlat: IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: ITUZEVEZ-1211

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál?

Rendelkezik legalább 5 éves, nagyvállalati környezetben szerzett Windows és Linux üzemeltetési tapasztalattal?

Legalább 3 éve vezetői pozícióban dolgozik?

Szeretne egy 50 fős üzemeltetési csapatot irányítani?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen pont Önt keressük Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Az adatközponti infrastruktúra és infrastruktúra alkalmazások üzemeltetése
  • Megrendelői SLA-k betartása
  • Az adatközponti infrastruktúrával összefüggő kapacitás menedzsment feladatok
  • Az adatközponti infrastruktúra életciklus kezelési és fejlesztési terveinek összeállítása
  • Részvétel az IT üzletág stratégia alkotási folyamatában, üzleti javaslatok előkészítésében
  • 50 fős, rendszermérnöki csapat irányítása
  • Riportálási kötelezettség az IT üzletág vezetője felé
Milyen elvárásoknak kell, hogy megfeleljen a pozíció betöltéséhez?

  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség
  • Legalább 5 éves, nagyvállalati környezetben szerzett IT üzemeltetési tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Windows és Linux szerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Cisco hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú, szakmai angol nyelvtudás
  • Adatközponti technológiák ismerete
  • ITIL ismeretek
  • Szolgáltatói szemlélet

Előnyt jelent, amennyiben...

  • Rendelkezik közbeszerzési ismeretekkel (központosított közbeszerzés kiemelten előnyös!)
  • Szolgáltató központban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Adatközpont építésben, migrációban tapasztalata van

Juttatási csomag:

  • Alapbér + Cafeteria
  • Szép Kártya
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Céges autó
  • Laptop és mobiltelefon

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, jelentkezzen rá magyar nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkaidő: rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00-14:00)

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület