Állásajánlat: HR KONTROLLER / Budapest

Állásajánlat: HR KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTHRKON-1206

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára, a legnagyobb piaci szereplő Észak-Amerikában, regionális vezető pozícióval bír Európában és megvetette lábát Ázsiában is.

Budapesti irodájuk HR csapatába keresünk egy kommunikatív, határozott személyiségű kollégát az alábbi pozícióba:

HR KONTROLLER

Feladatok:

  • Létszámtervezés, -előrejelzés cégszintű koordinálása,
  • Személyi jellegű költségek tervezése, előrejelzése,
  • Kimutatások készítése, terv- és tényadatok eltérésének elemzése,
  • Havi riportok, HR mutatószámok - túlóra, fluktuáció, hiányzás - elemzése és statisztikák készítése,
  • Együttműködés a vállalati és csoport szintű kontrolling szervezettel,
  • HR projektek támogatása adatokkal, elemzésekkel,
  • Elhatárolások és egyéb kalkulációk készítése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági VAGY HR végzettség,
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat HR kontrolling területen,
  • Aktív és magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • MS Office alkalmazások (különösen Excel magas szintű ismerete),
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • Megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség, önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság és terhelhetőség.

Előnyök:

  • Bérszámfejtési és munkajogi ismeretek,
  • SAP HR, Nexon alkalmazások ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül - cafeteria, éves bónusz, 13. havi fizetés.
  • Fejlődési lehetőség és megbecsülés.
  • Családias és összetartó csapat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 09:00-tól 17:00-ig
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy