Állásajánlat: SENIOR BESZERZŐ

Hivatkozási szám: MSTBESZE-1109

Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés?
Szereted, ha a napjaid mozgalmasak?
Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben, szervezési ügyességedben?
Motivál, ha stratégiai feladatokkal bíznak meg?
Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?

Ha így van, Téged keresünk! Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk az ország kiemelkedő és meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja, közel 20 éve vannak jelen a piacon. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatukba keresünk 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

SENIOR BESZERZŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

  • 3-5 éves beszerzésben szerzett tapasztalat (előnyt jelent: építőiparban)
  • Több éves sikeres szakmai tárgyalási gyakorlat (min. 3-5 év)
  • Önálló döntéshozatali és kimagasló problémamegoldó képesség
  • Főiskolai/egyetemi (preferáltan kereskedelmi vagy logisztikai) diploma
  • Középfokú/kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vállalatirányítási rendszerben való munkavégzési tapasztalat

Milyen személyes kompetenciáid és tulajdonságaid legyenek?

  • Kreatív gondolkodásmód
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Asszertív kommunikációs képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség, türelem
  • Kimagasló problémamegoldás és önálló/pro-aktív munkavégzés
  • Erős elemző és szervező készség, rendszerszemlélet, precizitás
Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszállítói tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal
  • Kedvező beszerzési kondíciók elérése
  • Beszerzésekre vonatkozó beszállítói nagy értékű (>1 Mrd Ft) partnerszerződések megkötése
  • Beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézés önálló lebonyolítása
  • Szakmai képviselet kiállításokon, rendezvényeken, munkacsoportokban
  • A piac folyamatos figyelése, a szállítók versenyeztetése adott termékkörök vonatkozásában
  • A vevői igények felmérése
  • Akciók szervezése
  • Stratégiai beszerzések lebonyolítása
  • A piac ismeretében ajánlott értékesítési árak kialakítása
  • A beszállítói portfólió és a termék összetétel folyamatos optimalizálása, frissítése
  • A piaci változásokra történő gyors reagálás
  • Prezentációk, elemzések, kimutatások készítése
  • Beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakítása

Mit nyújt a Cég munkád megbecsüléseként?

  • Nálunk szükség van kreativitásodra, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk
  • Több, mint 20 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz
  • A senior beszerző munkáját asszisztens támogatja
  • Versenyképes jövedelmet, cafetériát és céges gépjárművet biztosítunk (magánhasználatra is)
Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!