Állásajánlat: BESZERZŐ

Hivatkozási szám: MSTBESZE-1109

Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés?
Szereted, ha a napjaid mozgalmasak?
Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben, szervezési ügyességedben?
Motivál, ha stratégiai feladatokkal bíznak meg?
Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?

Ha így van, Téged keresünk! Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk az ország kiemelkedő és meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja, közel 20 éve vannak jelen a piacon. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatukba keresünk 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

BESZERZŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

  • Főiskolai/egyetemi (preferáltan gazdasági, kereskedelmi vagy logisztikai) diploma
  • Minimum 2-3 éves beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Sikeres szakmai tárgyalási gyakorlat, jártasság
  • Középfokú/kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vállalatirányítási rendszerben való munkavégzési tapasztalat

Milyen személyes kompetenciáid és tulajdonságaid legyenek?

  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Erős elemző és szervező készség, rendszerszemlélet, precizitás
  • Képesség a hibák kiszűrésére, többfókuszú figyelem, fejlett koncentrációs képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség, türelem
  • Felelősségtudat, megbízhatóság, lojalitás
  • Pozitív, eredményorientált szemléletmód
Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszállítói tárgyalások önálló lebonyolítása a gyártókkal és beszállítókkal
  • Kedvező beszerzési kondíciók elérése
  • Beszállítói szerződések előkészítése
  • A beszállító partnerek számának racionalizálása
  • A piac folyamatos figyelése, a szállítók versenyeztetése adott termékkörök vonatkozásában
  • Kapcsolattartás a vevői értékesítőkkel/beszerzőkkel
  • A vevői igények felmérése
  • Akciók szervezése
  • Stratégiai beszerzések szervezése
  • A piac ismeretében ajánlott értékesítési árak kialakítása
  • A külföldi piacok feltérképezése
  • Prezentációk, elemzések, kimutatások készítése
  • Beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakítása
  • Marketing tevékenység támogatása
  • Saját márkás termékek szortimentjének fejlesztése
Előnyt jelent:

  • Építőanyag kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • A piaci környezet (gyártók és termékek) ismerete
Mit nyújt a Cég munkád megbecsüléseként?

  • A magyarországi építőipari kereskedelem meghatározó cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül
  • Náluk kiélheted a kreativitásod, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferálják
  • 20 éve vannak a piacon, hosszú távon számíthatsz rájuk, stabil jövőképet építhetsz náluk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz
  • Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálnak
  • Versenyképes juttatási csomag(alapbér+mozgóbér+laptop+mobiltelefon)
  • Szolgálati gépjármű (magánhasználatra is)
Munkavégzés helye:

  • Győr környéke vagy Budapest (leendő kollégánk lakóhelyétől függően)

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!