Állásajánlat: CSOPORTVEZETŐ C# FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTSZOFT-0916

Partnerünk egy biztos hátterű, budapesti központú, de Európa-szerte működő informatikai vállalat.

3-4 fős szoftverfejlesztői csapatuk élére keresünk tapasztalt szakembert, aki nem riad meg a bonyolultabb kódolási feladatoktól, és szívesen használja angol nyelvtudását is.

Mit várunk el tőled?

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként

  • .NET keretrendszer és a C# nyelv átfogó ismerete

  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)

  • HTML és CSS jártasság

  • MSSQL adatbázis gyakorlati ismerete (tervezés, méretezés, optimalizálás)

  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

  • Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)

  • Önálló problémamegoldó képesség

  • Termékcentrikus gondolkodásmód

  • Szakmai angol nyelv kommunikációképes ismerete (írásban és szóban)

Előnynek tekintjük:

  • Fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat

  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)

  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

Milyen feladatok várnak?

  • Projektek szakmai vezetése (3-4 fő szakmai támogatása)

  • Szoftver és adatbázis architektúra tervezés

  • Fontosabb modulok, kritikus funkciók kódolása

  • Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével

  • Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

  • Szoftverminőségi előírások betartása és betartatása a rá bízott fejlesztőkkel

Mit ajánl a cég?

  • Szakmai kihívások, izgalmas, változatos feladatok

  • Nyugodt légkör, kiegyensúlyozott, támogató csapat

  • Modern irodai környezet és infrastruktúra, jól megközelíthető helyen

  • Angol nyelv aktív használata

Munkavégzés helye: Budapest

Ha érdekes számodra a pozíció, jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Részletekért érdeklődhetsz a kispal.timea@bap.hu címen!