SZAKMAI VEZETŐI ASSZISZTENS (VILLAMOSIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Műszaki beállítottsággal rendelkezel? Szereted a pörgést és a helyzetek gyors megoldására törekszel?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk villamosipari, mérnöki szolgáltatásokkal, ezen belül elsősorban karbantartással, készenléti szolgáltatásokkal és kivitelezéssel foglalkozó cég.

Légy része egy szuper csapatnak és csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

MIK LESZNEK A FELADATAID?
  • Kapcsolattartás a vezető és az adminisztráció között.
  • A vezető által hozott új projektek koordinálása, folyamatos információcsere a Megrendelőkkel.
  • Kiadott ajánlatok véglegesítése, azok továbbítása az adminisztrátorok felé, a szerződések utánkövetése.
  • A munka végeztével a teljesítés igazolás aláíratása, a projekt zárhatóságának előkészítése.
  • Telefonos kapcsolattartás a vezetővel és a megrendelőkkel.
  • Megrendelések áttekintése, szükség esetén az ajánlatok módosítása, fixálása, egyeztetés a változtatásokról.
  • A már folyamatban lévő munkák ellenőrzése, a folyamatok koordinálása.
AMIRE EHHEZ SZÜKSÉGED LESZ:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett, 1-2 éves tapasztalat.
  • Műszaki beállítottság.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • B-kategóriás jogosítvány.
AMI MÉG FONTOS PARTNERÜNKNEK:
  • Legyél talpraesett és határozott.
  • Jellemezzen Téged a pontosság, precizitás, priorizálási képesség.
  • A projektek kézben tartásához szükséged lesz stressztűrő képességre.
  • Kifogástalan kommunikációs készségre.
  • Valamint szolgáltatói mentalitásra, ügyfélközpontú szemléletre.
ELŐNYT JELENT:
  • Villamosipari végzettség.
  • Karbantartás, üzemeltetés területén szerzett tapasztalat.
AMIVEL PARTNERÜNK MEGBECSÜLI A MUNKÁDAT:
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér.
  • Cafeteria.
  • Bejárási támogatás.
  • Év végi jutalom.
  • Beiskolázási támogatás.
  • Igényes munkakörnyezet.
Munkavégzés helye: 2045 Törökbálint, Jázmin utca 1.

Munkaidő: Alapvetően H-P 8:00-16:00 óráig (rugalmas).

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk német tulajdonú a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat. Biztonságtechnikai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosítanak ügyfeleik számára. Termékskálájukba tartozik a légzésvédelem, a kábítószer- és alkoholszűrő eszközök és a személyre szabott mérnöki megoldások, valamint az egyéni védőfelszerelések, szerviz, oktatás, illetve mind a hordozható, mind a telepített gázérzékelő megoldások. Divíziójukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba, ahová pályakezdők jelentkezését is várják:

A hirdetés lejár 9 nap múlva