WEBTESZTELŐ ÉS ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Alapvető adminisztrációs feladatokat a webshoppal kapcsolatban
  • Munkatársak, társosztályok és ügyfelek támogatása a webshoppal kapcsolatos kérdésekben, problémákban
  • Fejlesztések tesztelése
  • Részvétel Agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában, fejlesztési feladatok kommunikálása a fejlesztők felé, végrehajtás koordinációja
  • Tesztesetek és teszt forgatókönyvek összeállítása
  • Manuális tesztek elvégzése
  • Teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • Hibajavítások nyomon követése, folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel
  • Részvétel a tesztelési folyamatban és a működés fejlesztésében
  • Projekt- és termékmenedzserek szoros támogatása, annak biztosítása érdekében, hogy a szoftvertermékek időben elkészüljenek és megfeleljenek az ügyfelek elvárásainak
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Udvarias stílus, kellemes, közvetlen, energikus és segítőkész mentalitás jellemez
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office csomagot különös tekintettel az Excelre
  • Középfokon kommunikálsz angolul
  • Önálló és precíz munkavégzés jellemez
  • Nem ijedsz meg az adminisztrációs feladatoktól
  • Megoldásközpontú gondolkodásmód jellemez (folyamatok optimalizálása)
Előnyt jelent:
  • Van tapasztalatod marketing területen
  • Ismered az O365 alkalmazásokat
  • Nem okoz problémát a hírlevél szerkesztő programok használata (MailChimp, Stripo)
  • Otthonosan mozogsz a Social Media oldalak világában (Facebook, LinkedIn)
  • Van tapasztalatod különböző grafikai anyagok elkészítésében (Canva)
  • Rendelkezel alapszintű HTML ismeretekkel
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00 óráig.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva és utána a válasz email-ben kapott
linken keresztül pályázatodnak véglegesítéséhez jelentkezz be ügyfelünk munkavállalói adatbázisába!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk idén immár 31 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezetet ma is kifejezetten családias hangulatú, a KKV-k lelkivilága jellemzi. Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy 2019. óta működő, modern technológiával felszerelt élelmiszergyártó üzem. Fő profiljuk a mozzarella sajtok gyártása. Fiatalos, családias hangulatú csapatukba keresünk most új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk több, mint 10 éve irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal. Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva