SZERVEZETI EGYSÉG VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az RV Cégcsoport, amely 2009-ben kezdte meg működését, az első,
egészségügyi ellátáshoz kapcsolódó humánerőforrás szolgáltató indításával.

Működése során a cégcsoport portfóliója jelentősen bővült, 2017-ben
a magánegészségügyi ellátás irányába, a régió legnagyobb járóbeteg ellátó
magánegészségügyi centrumának létrehozásával.

Partnerünk tevékenységei között szerepel fentieken kívül a vendéglátás-és szálláshely
szolgáltatás 3 telephellyel, kiskereskedelem, takarítási szolgáltatások.

Kaposvári központi irodájukba keresünk új munkatársat 10 fő alatti létszámú
támogató részlegük koordinálására az alábbi pozícióba:

Álláshoz tartozó elvárások:
  • Tapasztalat kis létszámú csoportok vezetésében
  • Rendszerszintű gondolkodás, tapasztalat osztályok közötti kommunikációban és munkavégzésben
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészség
  • Fejlett kommunikációs technika és készség
  • Terhelhetőség, stressztűrés
  • Felhasználói szintű MS Office, internet és Windows ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, de nem feltétel:
  • Tapasztalat ÁNTSZ, NEAK, ESZENY és kapcsolódó hatósági ügyintézések terén
  • Tapasztalat a magyarországi egészségügyi alapellátás területéről
A leendő munkatárs feladata lesz:
  • Koordinálás és közreműködés a háziorvosi praxisokkal és személyügyi tevékenységgel foglalkozó osztályok munkájában
  • Folyamatos kapcsolattartás más osztályokkal és közvetlen felettesével
  • Általános ügyintézés
  • Szerződések ellenőrzése
  • Hatósági ügyintézés ellenőrzése és koordinálása
  • Szervezeti szintű szabályok betartatása
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • 7400 Kaposvár, belváros
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős, heti 40 óra, alkalmazotti jogviszony
  • Önéletrajz bérigény megjelölésével
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!