ÉRTÉKESÍTŐ (IRODATECHNIKAI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 10 éve dinamikusan fejlődő vállalat, akik irodák kialakításától
és berendezésétől azok üzemeltetetésén át szolgáltatások teljes körét nyújtják ügyfeleiknek,
különös tekintettel az informatikai megoldásokra.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Értékesítési csapatuk számára keresünk az irodai informatikai hálózatok-, szerverkörnyezetek
telepítésében vagy belsőépítészeti területen jártas új munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ (Irodatechnikai területen)
Feladatok, kötelezettségek:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése, új üzleti lehetőségek keresése,
  • Új ügyfelek felkutatása, igények feltérképezése, tárgyalások lebonyolítása, ajánlattétel és szerződéskötés,
  • Meglévő ügyfelekkel való többszintű kapcsolattartás, keresztértékesítés,
  • Termék- és szolgáltatásfejlesztésben való aktív részvétel, javaslattétel,
  • A piaci lehetőségek figyelése, információk begyűjtése, hosszú távú kapcsolatok kialakítása és ápolása,
  • Jellemzően nagy értékű projektek létrehozása, koordinálása, támogatása,
  • Cégképviselet szakmai kiállításokon, irodapiaci fórumokon,
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal és üzletágvezetőkkel való szoros munkakapcsolat.
Elvárások:
  • Középfokú kereskedelmi végzettség,
  • 3-5 éves tapasztalat informatikai berendezések értékesítése, illetve belső építészeti értékesítési területen,
  • Ismeretek az irodai informatikai hálózatok-, szerverkörnyezetek telepítésének, VAGY az irodai berendezés optimalizálása, felújítása és átalakítása területén (FIT-OUT),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód és pozitív szemlélet,
  • "B" kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • CRM rendszer ismeret.
Amit biztosítanak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem és jutalékrendszer,
  • Vállalati gépkocsi magánhasználatra is, laptop és mobilkészülék,
  • Stabil vállalati háttér, barátságos és támogató légkör,
  • Próbaidő után Medicover egészségbiztosítás és szűrés,
  • Hosszú távú alkalmazotti jogviszony,
  • Fejlődési lehetőség (Pl: szakmai napokon, több területet érintő tudás megszerzése),
  • Változatos, önálló munkavégzés,
  • Gyümölcsnap, vitamin, konyhában korlátlan kávé és ásványvíz ellátás.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, és környéke.
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig rugalmasan alakítható napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva